SwitchBot Curtain Rod

Reduced price!
Nový produkt

2 074 Kčs DPH

2 304 Kčs DPH

- +

 
DETAILY

Robot SwitchBot Curtain Rod 2 přemění vaše závěsy rázem na smart zařízení během 30 sekund. S Robot SwitchBot Curtain Rod 2 budete roztahovat a zatahovat závěsy prostřednictvím mobilní aplikace bez nutnosti vstávat z pohovky. Samozřejmostí je také naplánování časů, kdy se mají závěsy samy roztáhnout či zatáhnout. Robot SwitchBot Curtain Rod 2 utáhne až 8 kg zátěže.

Robot SwitchBot Curtain Rod 2 lze použít na jakýkoli typ garnýže. Nezáleží jestli to jsou záclonové tyče, garnýže ve tvaru U nebo I. Robot SwitchBot Curtain Rod 2 je vhodný pro každou z nich. Oceníte vestavěný senzor slunečního světla, díky kterému si můžete nastavit zatahování závěsů v závislosti na slunečním svitu a ušetřete tak za provoz topení či klimatizace. Navíc pokud začnete sami ručně zatahovat závěsy, Robot SwitchBot Curtain Rod 2 se okamžitě zapne a dokončí práci za vás.

Robot SwitchBot Curtain Rod 2 lze propojit s centrální jednotkou SwitchBot Hub Mini, díky které budete moci ovládat vaše závěsy ať už jste kdekoli. Robot SwitchBot Curtain Rod 2 je kompatibilní s operačními systémy Android i iOS. Pro ještě větší komfort jej můžete propojit s hlasovými asistenty. Komunikuje s Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky a Samsung SmartThings. Robot SwitchBot Curtain Rod 2 můžete také pohodlně ovládat dálkovým ovladačem.

Napsat recenzi

SwitchBot Curtain Rod

Napsat recenzi

 
Comments(0)

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

7 dalších produktů ve stejné kategorii:

No products

To be determined Poštovné
0 Kč Spolu

Pokladna