SwitchBot Curtain U Rail

Reduced price!
Nový produkt

1 555 Kčs DPH

1 728 Kčs DPH

- +

 
DETAILY

Robot SwitchBot Curtain U Rail  přemění vaše závěsy rázem na chytrá zařízení. S Robot SwitchBot Curtain U Rail  budete roztahovat a zatahovat závěsy prostřednictvím mobilní aplikace bez nutnosti vstávat z pohovky. Samozřejmostí je také naplánovaní časů, kdy se mají závěsy samy roztáhnout či zatáhnout. Robot SwitchBot Curtain Rod 2 utáhne až 8 kg zátěže.

Robot SwitchBot Curtain U Rail  lze použít na jakýkoliv typ garnýže typu U. Oceníte vestavěný senzor slunečního světla, tak si můžete nastavit zatahování závěsů v závislosti na slunečním svitu a ušetři tak za provoz topení či klimatizace. Navíc pokud začnete sami ručně zatahovat závěsy Robot SwitchBot Curtain U Rail  se okamžitě sepne a dokončí práci za vás.

Robot SwitchBot Curtain U Rail  lze propojit s centrální jednotkou SwitchBot Hub Mini, díky které budete moci ovládat vaše závěsy ať už jste kdekoliv. Robot SwitchBot Curtain U Rail  je kompatibilní s operačními systémy Android i iOS. Pro ještě větší komfort jej můžete propojit s hlasovými asistenty. Komunikuje s Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky a Samsung SmartThings. Robot SwitchBot Curtain U Rail  můžete také pohodlně ovládat dálkovým ovladačem.

  • Robot SwitchBot Curtain U Rail 2 promění vaše závěsy v chytrá zařízení
  • Podporuje technologii Bluetooth
  • Je připraven až na 8 kg zátěž
  • Lze propojit s mobilní aplikací
  • Robot SwitchBot Curtain U Rail 2 je kompatibilní s Androidem i iOS
  • Komunikuje s hlasovými asistenty

Napsat recenzi

SwitchBot Curtain U Rail

Napsat recenzi

 
Comments(0)

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

7 dalších produktů ve stejné kategorii:

No products

To be determined Poštovné
0 Kč Spolu

Pokladna