SwitchBot Smart Humidifier zvlhčovač

Reduced price!
Nový produkt

1 130 Kčs DPH

1 256 Kčs DPH

- +

 
DETAILY

Zvlhčovač vzduchu SwitchBot Humidifier snadno připojíte do vaší chytré domácnosti. Je vhodný pro místnosti o velikosti do 40 m2. Disponuje nádobkou o kapacitě 3,5l. Vypouští do vzduchu chladnou ultrazvukovou mlhu. Oceníte možnost doplnění esenciálních olejů. Samozřejmostí je automatické vypnutí zvlhčovače SwitchBot Humidifier.

Nastavte si zvlhčovač vzduchu SwitchBot Humidifier, aby pracoval podle vašich představ. Je vybaven režimy High, Medium, Low a Auto, kdy bude udržovat v místnosti požadovanou vlhkost pomocí automatického režimu. Účinnost vlhkosti lze nastavit od 1 do 100%. Praktická je také možnost naplánování zapnutí a vypnutí zvlhčovače. SwitchBot Humidifier snadno propojíte s ostatními zařízeními pomocí centrální jednotky SwitchBot Hub Mini.

Zvlhčovač vzduchu SwitchBot Humidifier je připraven pracovat až 48 hodin vkusu. V horní části je vybaven tryskou s možností nastavení úhlu v rozmezí 360°. Ve spodní části naleznete nádobku pro přidání vašeho oblíbeného esenciálního oleje a necháte ho tak rozprášit po místnosti. Oceníte nízkou hlučnost zvlhčovače SwitchBot Humidifier pouhých 36 dB.

Zvlhčovač vzduchu SwitchBot Humidifier slouží také jako aroma difuzér
Je vhodný pro místnosti do 40 m2
Je vybaven nádobkou o objemu 3,5 l
Do místnosti vypouští chladnou ultrazvukovou mlhu
Oceníte 4 režimy
Účinnost lze nastavit od 1 do 100 %

Napsat recenzi

SwitchBot Smart Humidifier zvlhčovač

Napsat recenzi

 
Comments(0)

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

7 dalších produktů ve stejné kategorii:

No products

To be determined Poštovné
0 Kč Spolu

Pokladna